Artykuł

29 i 30 kwietnia w Google Campus Warsaw zobaczymy się na kolejnym, czwartym już hackathonie WAWCODE – „Koduj dla Warszawy”.

Zarejestruj się na stronie:  https://wawcode4.evenea.pl/

Uczestnicy podzieleni na drużyny będą rywalizować o wygraną, możliwość pokazania się pracownikom czołowych warszawskich firm IT oraz atrakcyjne nagrody: Smartwatchy, kamery sportowe, myszki gamingowe, głośniki bezprzewodowe i opaski fitnessowe!

Programiści będą kodować w komfortowych warunkach: do dyspozycji będzie ultranowoczesna, przed chwilą otwarta nowa siedziba Google Campus Warsaw, cathering, kawa serwowana przez profesjonalnego baristę. Tobie pozostaje tylko rozwijać swoje pomysły!

Nie byłeś jeszcze na WAWCODE ? Czym jest?
WAWCODE – „Koduj dla Warszawy” to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-20:00.

Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dotyczących miasta Warszawa. Uczestnicy, oprócz poszerzenia swojej wiedzy technicznej przy realizacji projektów pod okiem mentorów wysłuchają krótkich wykładów, które pomogą im pokierować dalej swoim projektem.

Hackathon dedykowany jest programistom języków: Java, C++, C#, PHP, Objectiv C, Ruby, Python, którzy chcą się rozwijać poznając nowe technologie i stworzyć ciekawe projekty służące miastu i jego mieszkańcom.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia 2017 roku w Google Campus Warsaw przy ul. Ząbkowskiej 27/31 w Warszawie.

Tagi: , ,