Artykuł

T-mobile Warsaw Games Week odbędzie się 13-15 października w EXPO XXI WARSZAWA

Już po raz trzeci odbędzie się T-mobile Warsaw Game Week. Największe wydarzenie skierowane do graczy w Polsce. Planem organizatorów jest, aby Warsaw Games Week było polskim Gamesconem. Czy ten plan się uda? Na pewno z roku na rok jest coraz więcej odwiedzających. W zeszłym roku targi gier odwiedziło 24 tys. osób, o czym możemy się dowiedzieć na pierwszej stronie WGW.

Na targach odbędą się rozgrywki e-sportowe mi.in. Rainbow Six, Rocket League i Tekken 7.

Przy czym rozgrywki Tekken 7 to Otwarte Mistrzostwa Polski i każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Zwycięscy będą walczyć w Tekken Word Tour.

Drugą główną atrakcją są wystawcy. Na targach będą mi.in. zaciekli rywale Microsoft oraz Sony Interactive Entertainment Polska. Ubisoft – zaprezentuje najnowszą część tasiemca z serii Assassin’s Creed. Można będzie samemu ocenić czy dwuletnia przerwa wyszła tej serii na dobre. A na prawie 100 stanowiskach Cenega’i będzie można zagrać w 14 różnych tytułów. Oprócz stanowisk do grania i prezentacji przyszłych gier, będzie można się zaopatrzyć w sprzęt gamerski oraz gadżety.

W tym roku T-mobile Warsaw Game Week jest połączony z LifeTube Video Fest. Organizatorzy reklamują się jako dwie imprezy w cenie jednej. To oczywisty sposób na przyciągnięcie większej liczby osób, ulubieńcami z YouTube’a. Czy ten zabieg się udana i obie imprezy wypadną świetnie? Sprawdźcie sami, 13-15 października w XXI EXPO WARSZAWA. Bilety już w sprzedaży.