Artykuł

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zbudowane są strony WWW? Jesteś grafikiem i chcesz nauczyć się wdrażać swoje projekty w życie? A może prowadzisz własnego bloga i chcesz wprowadzić poprawki w szablonie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Jeśli tak, być może te warsztaty są dla Ciebie!

banner3

Druga edycja warsztatów rozpoczyna się 12 października i będzie tworzyć cykl ośmiu zajęć. Każde zajęcia będą odbywać się w środy – niebawem na naszej stronie i w mediach społecznościowych ogłosimy miejsce. Zapisy poprzez formularz na stronie http://theawwwesomes.org potrwają od 8 do 13 września, a lista 20 szczęśliwych uczestników zostanie ogłoszona 1 października.

Pierwszym projektem The Awwwesomes są darmowe warsztaty HTML i CSS dla początkujących. Warsztaty otwarte są dla wszystkich zainteresowanych tematyką tworzenia dostępnych oraz estetycznych stron internetowych. Kurs będzie prowadzony od podstaw, więc na wstępie nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza (oprócz, oczywiście, umiejętności obsługi komputera i poruszania się po Internecie!).

The Awwwesomes zostało stworzone przez Martę Sztybor i Agnieszkę Naplocha, dla których programowanie front-end i projektowanie stron WWW to codzienna praca a zarazem pasja, którą chętnie się dzielą.

W przyszłości The Awwwesomes planują jeszcze inne inicjatywy – więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://theawwwesomes.org oraz facebooku: https://www.facebook.com/theawwwesomes.”

Tagi: , , , ,