Artykuł

SKRA czy można tu jeszcze trenować, biegać ? czy to tylko zapominany przez wszystkich obiekt sportowy, o którym wszyscy woleliby zapomnieć? Przetestuj sam i sprawdź swoją kondycję. Zaczynamy już 8 października.

15_tcw_jesien_skra
Zapraszamy na ostatni w tym roku Test Coopera dla Wszystkich w Warszawie na stadionie RKS SKRA, ul. Wawelskiej 5. Czekamy na uczestników akcji 8 października w godzinach 10:00 – 16:00. Testy startują co 20 minut. – prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie www.testcoopera.pl. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna do udziału w akcji.

Na SKRZE organizujemy Test Coopera od jesieni 2010 r. poza możliwością sprawdzenia swojej kondycji fizycznej to rzadka okazja do biegania na stadionie, na którym były bite rekordy Polski, Europy i Świata. Trybuny zdecydowanie pamiętają te czasy, ale tartan to już zupełnie nowa kilku letnia nawierzchnia w bardzo dobrym stanie. Tym razem to my mamy niepowtarzalną okazję aby pobić nasz własny rekord na dystansie 12 minut. Bo tyle wynosi czas w jakim mamy pokonać jak największą odległość, a ta,nasz wiek i płeć pozwoli ocenić nam jaka jest nasza maksymalna wydolność tlenowa, czyli w uproszczeniu kondycja. Test organizujemy dwa razy do roku, wiec łatwo jest porównać jak nasze wyniki się zmieniają. Jak będzie tym razem, poprawicie swoje osiągnięcia ? Do zobaczenia na SKRZE.
My się żadnej pogody nie boimy – niezależnie od warunków atmosferycznych czekamy na Was, a każdy otrzyma numer startowy, a po ukończeniu biegu butelkę wody oraz pamiątkowy dyplom.

Mamy także 300 koszulek oraz 150 worków. Udział w akcji jest bezpłatny.
Na SKRZe będzie także okazja do wygrania czeku o wartości 3500 zł od firmy VEOLIA Energia Warszawa na zakup sprzętu sportowego w sklepie DECATHLON Targówek. Zwycięży ta szkoła (uczelnia wyższa), dla której pobiegnie najwięcej osób. Zapraszamy do rywalizacji.

15_tcw_jesien_skra_1
Dwa tygodnie temu na Targówku taką właśnie nagrodę zdobyło Gimnazjum 142 (pobiegło dla nich 346 osób), a w teście 562 osoby. W poprzednią sobotę w Ursusie zwyciężył Zespół Szkół nr 80 (pobiegło dla nich 252 osoby), a w akcji pobiliśmy rekord wszech czasów 836 osoby, sprawdziły swoją kondycję. Przed nami SKRA i ostatnia już szansa przed szkołami – warto zmobilizować całe rodziny, aby na WFie mieć nowy sprzęt sportowy !!

Organizatorem akcji jest AZS Warszawa. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, firmę VEOLIA Energia Warszawa, OSiR Targówek, Dzielnicę Targówek m.st. Warszawy, OSiR Ursus,wsparcia udzielają także firma GEPARD (pomiar czasu), DECATHLON i Fundacja MEDICOVER. Współpracujemy także z licznymi grupami biegowymi i sportowymi m.in. BOOTCAMP POLSKA.
„Test Coopera dla Wszystkich” to akcja organizowana w całej Polsce od 2010 r. początkowo był to tylko „Warszawski Test Coopera dla Wszystkich”, od 2011 roku przybrał formę ogólnopolskiej akcji.

Przez te 7 lat sprawdziło swoją kondycję z nami ponad 48 000 osób wspólnie okrążając ponad dwa razy kulę ziemską (105 tys km)
Jesienny Test Coopera dla Wszystkich w całej Polsce:
• 8 października – Leszno, Warszawa, Kraków
• 9 października – Opole
• 14 października – Lublin
• 23 października – Wrocław

Tagi: , ,