Artykuł

Konferencja odbędzie się dnia 21 kwietnia 2017, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji będzie – „Wsparcie”.

TEDx to niezależne i organizowane lokalnie konferencje, na licencji TED. Głównym mottem jest tutaj popularyzacja „idei wartych rozpowszechniania” z tematyki Technology, Entertainment oraz Design. W czasie tegorocznej edycji czeka Was spotkanie z dziesiątką niesamowitych prelegentów, a zarazem dziesiątką osobliwych historii. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Aby móc uczestniczyć w konferencji wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia i odpowiedzieć na dwa krótkie pytania.

Formularz oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na Facebook.com – „TEDx Warsaw University of Technology 2017”. Rejestracja potrwa do 2 kwietnia.

Organizator: Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainble Business to organizacja mająca na celu międzynarodową współpracę studentów i naukowców, wspólne zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi w dążeniu do rozwiązania problemów związanych z ideą odpowiedzialnego biznesu.

Tagi: , ,