Artykuł

Przyjdź 20 lutego na Aulę Spadochronową Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i poznaj firmy z branży dóbr szybkozbywalnych. Organizatorzy przygotowali dla Was trzy dni targów, warsztatów i case study. Każdy znajdzie coś dla siebie. Branża firm FMCG ze względu na swoją dynamikę i nieustający rozwój cieszy się ogromnym powodzeniem wśród studentów stawiających pierwsze kroki w życiu zawodowym.

Targi FMCG to pionierski projekt Samorządu Studentów SGH. Podczas projektu będziesz miał możliwość poznania ofert najważniejszych firm w branży oraz wzięcia udziału w warsztatach. Spotkania poprowadzą przedstawiciele firm.

Już pierwszego dnia będą czekali na Ciebie i Twoje CV doradcy z Pracuj.pl. To niesamowita możliwość, żeby skonsultować swoje CV z profesjonalistami. Dokument możesz przynieść w wersji papierowej lub mobilnej.

Zespół tegorocznej edycji Targów Firm FMCG zaprasza do rekrutacji w warsztatach i case studies organizowanych przy współpracy z przedstawicielami korporacji takich jak Procter&Gamble, Żywiec, Reckitt czy Kompania Piwowarska.

 

Aplikuj na warsztaty do 19 lutego! Wypełnij formularz.

Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu oraz na społeczności na fb.

Tagi: , ,