Artykuł

fismoll
Po raz pierwszy w Olsztynie odbędzie się Slow Life Music Festival. Na deskach Amfiteatru im. Czesława Niemena wystąpi 11 artystów reprezentujących muzykę alternatywną i songwriterską. Festiwal, będący nowością na olsztyńskiej mapie muzycznej, odbędzie się 9 i 10 lipca. Bliski kontakt z artystami, a takze weekendowe zwolnienie biegu, kontemplacja przyrody, degustacja warmińskiej kuchni i poznanie tutejszych zwyczajów to główne cechy wydarzenia.

W ciągu dnia artyœci pojawią się w różnych punktach miasta, gdzie w kameralnych warunkach zaprezentują swoją twórczość, a także spotkają sią ze słuchaczami i wspólnie przygotują do głównych koncertów. Festiwalowi towarzyszą warsztaty fotograficzne organizowane przez Centrum Sztuk Wizualnych.

Wystąpią: Karlla, Blackberry Hill, BVRS, Kubaterra, Moriah Woods, Fismoll, Sonia Pisze Piosenki, Oly., Further Away, Patrick the Pan, Leski.

Slow Life Music Festival to także promowanie idei spokojnego i niespiesznego życia, wyciszenia się oraz odpoczynku na łonie natury, połączonego z degustacją lokalnych przysmaków.

Bilety:
w sprzedaży na stronie organizatora festiwalu: www.bilety.mok.olsztyn.pl oraz w sieci TicketPro.

Więcej informacji: aktualności festiwalowe na Facebooku oraz na Instagramie (Instagram/SLOW_LIFE_MUSIC_FESTIVAL)

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,