Ramówka

Poniedziałek

8:00 – 10:00 gdzie Grabek mówi dzień dobry – audycja poranna
10:00 – 18:00 Blok powtórek audycji
18:00 – 20:00 Aktywacja Pasmo Sukcesu i Nowe Technologie – serwis informacyjny, publicystyka
20:00 – 21:00 Teatr Piosenki – program muzyczny
21:00 – 22:00 Biuro Podróży – program muzyczny
22:00 – 22:30 Między Biurem a Szufladą, czyli Biurko – program muzyczny
22:30 – 23:30 Szuflada dźwięków – program muzyczny

Wtorek

08:00 – 10:00 gdzie Grabek mówi dzień dobry – audycja poranna
10:00 – 18:00 Blok powtórek audycji
18:00 – 20:00 Aktywacja sportowa – serwis informacyjny, publicystyka
20:00 – 21:00 Acoustic Vibe – program muzyczny
21:00 – 22:00 Post Scriptum – program muzyczny

Środa

08:00 – 10:00 gdzie Grabek mówi dzień dobry – audycja poranna
12:00 – 13:00 Retrospektywa – program muzyczny
18:00 – 20:00 Aktywacja Pasja i Osobowość- serwis informacyjny, publicystyka
20:00 – 21:00 What Have I D/r/one – program muzyczny
21:00 – 22:00 Synthezatornia – program muzyczny
22:00 – 00:00 Rap Gra – program muzyczny

Czwartek

08:00 – 10:00 gdzie Grabek mówi dzień dobry – audycja poranna
10:00 – 17:00 Blok powtórek audycji
17:00 – 18:00 Need for sound  – program muzyczny
18:00 – 20:00 Aktywacja Kultura- serwis informacyjny, publicystyka
20:00 – 21:00 Muzyczne Skrajności – program muzyczny
21:00 – 22:00 Antykwariat – program muzyczny
22:00 – 23:00 Nobody Beats The Beats – program muzyczny
23:00 – 00:00 Student Show – program publicystyczny

Piątek

08:00 – 10:00 gdzie Grabek mówi dzień dobry – audycja poranna
10:00 – 18:00 Blok powtórek audycji
18:00 – 20:00 Aktywacja Warszawa – serwis informacyjny, publicystyka
20:00 – 21:00 We Funk – Audycja Muzyczna
21:00 – 22:00 TRAnsakcja – Audycja Muzyczna

Sobota

08:00 – 11:00  Blok powtórek audycji
11:00 – 12:00 Horyzont zdarzeń – program muzyczny, publicystyka
13:00 – 16:00
(okresowo)
Głos Nowego Pokolenia
16:00 – 18:00 Tygodnik Muzyczny – magazyn muzyczny
19:00 – 21:00  Blok powtórek audycji

Niedziela

9:00 – 12:00 Blok powtórek audycji
12:00 – 13:00 Ja Ci ZagRAm – program muzyczny, „gra”
15:00 – 16:00 Godzina z Płytą Tygodnia
18:00 – 19:00 Bloody Reaper – program muzyczny
19:00 – 20:00 Agoralowia – program muzyczny
20:00 – 21:00 Gosia i JA – magazyn publicystyczny
21:00 – 23:00 za PROGiem – program muzyczny
23:00 – 00:00 Ukryte – program muzyczny