Bartosz Olszański

Funkcja: autor audycji Post Scriptum (od 20.04.2009)

Poprzednia działalność: Redaktor ds. Programowych (2009-2011), opiekun „Głosu Nowego Pokolenia” (2010-2011), współprowadzący audycje „Muzyczny Podajnik” (2009-2010), „Agencja koncertowa” (2009-2010), redaktor Aktywacji (2008-2010)

Muszę się przyznać, że do radia trafiłem przez przypadek. I byłoby naprawdę świetnie gdyby los zawsze sprawiał takie niespodzianki jak w tym wypadku.
Pochodzę z Puław, uroczej mieściny nad Wisły brzegiem, a w nie tak uroczej stolicy rezyduję od lat już ponad sześciu. Magister inżynier lotnictwa, na co dzień doktorant na warszawskiej polibudzie próbuje poznać dogłębnie aerodynamikę pocisków i rakiet – taki rocket science.
Ideologiczny nosiciel biało-czarnej arafatki, zwolennik powstania wolnego Państwa Palestyńskiego, dyplomata o usposobieniu jastrzębia stale podłączony do strumienia informacji ze świata. Konserwatysta, idealista, marzyciel, miłośnik strategii. Stały bywalec post-rockowych i nie tylko koncertów, nie ustaję w poszukiwaniach pięknych dźwięków trafiających do mej duszy. Uwielbiam długie przejażdżki rowerowe, a po godzinach odprężyć się sącząc szlachetne wyroby z lubelskiego chmielu ;).
Dla znajomych Olszan bądź też Młody.
Tyle ciekawostek.
Muzycznego rozliczenia z rzeczywistością dokonuję w każdy wtorkowy wieczór w audycji autorskiej Post Scriptum. I jest to bez wątpienia najlepsze miejsce do zapoznania się z moimi muzycznymi gustami i nietuzinkowymi metaforami.
Traf też chciał, że oprócz audycji ogarniałem swego czasu radiową Ramówkę, co w gruncie rzeczy było bardzo ciekawym zajęciem 🙂

Kontakt: bartosz.olszanski@radioaktywne.pl