Aktywacja

Aktywacja to audycja informacyjno-kulturalna, której możecie słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 20.00 w Radiu Aktywnym!

Aktywacja to sztandarowa audycja dnia w Radiu Aktywnym, bo to tu usłyszysz serwisy z  pełne newsów.
Z nami na pewno niczego nie przegapisz: codziennie porcja najświeższych informacji z życia studenckiego oraz miejskiego, newsy kulturalne, najbardziej aktualne tematy oraz ciekawi goście! Nasi redaktorzy zadbają o to, żebyś zawsze był dobrze poinformowany i aktywnie spędzał czas przy dobrej muzyce, okraszonej rzetelną informacją.

Aktywacja Poniedziałek poświęcona jest tematowi rozwoju zawodowego i osobistego, pracy, nowych technologii, biznesu oraz szeroko pojętej kariery. Garść wiadomości studenckich, wiadomości z kraju i ze świata, komentarze bieżących wydarzeń, wiadomości kulturalne, a także szeroki wachlarz tematów poruszanych przez redaktorów składają się na słowo – SUKCES!
aktywacja.poniedziałek@radioaktywne.pl

Aktywacja Wtorkowa to sport, sport i jeszcze raz: SPORT! Aktywacja sportowa jest w pełni poświęcona wydarzeniom sportowym. Usłyszycie tutaj wszystko, co warto wiedzieć o sporcie: od tego, co dzieje się w Warszawie i okolicy (a szczególnie na Politechnice!) przez najdalsze zakątki Ziemi. Jeżeli sport jest Waszą pasją, to nie ma nic lepszego niż audycja wtorkowa!

Aktywacja Środowa chce inspirować! Właśnie dlatego co tydzień dzielimy się z Wami swoimi zainteresowaniami i odkryciami. Przedstawiamy Wam również wyjątkowych gości, którzy opowiadają o niezwykłych pasjach. Od muzyków, aktorów i reżyserów po perfumiarzy, tatuażystów, a nawet rycerzy!Za każdym razem zaskakujemy. Pokazujemy, że świat nie musi być nijaki, dostarczając porcję najświeższych newsów ze studenckiego i kulturalnego życia. Jako temat przewodni audycji obraliśmy pasję i osobowość. Uważamy jednak, że aby je mieć i prezentować, nie trzeba wcale być ani wielkim naukowcem, ani rozpoznawalnym celebrytą, bo pasja jest w każdym z nas – kto wie, być może swoją odnajdziesz właśnie z nami? Aktywujmy się razem we środowe wieczory!
aktywacja.sroda@radioaktywne.pl

Aktywacja Czwartkowa przede wszystkim dużo kultury. Wywiady, relacje, recenzje. Zapraszamy wszystkich miłośników wielowątkowych dyskusji  przede wszystkim o kulturze! Mamy dla Was najświeższe wiadomości, stałe kąciki tematyczne i darmowe wejściówki.
aktywacja.czwartek@radioaktywne.pl

Aktywacja Piątkowa jest zawsze na bieżąco w temacie naszej wspaniałej stolicy. Mówimy o tym, co ważne dla Warszawy, o tym co się tu dzieje i dlaczego. Poza tym nastrajamy pozytywnie na nadchodzący weekend (nie bez powodu jesteśmy jedyną aktywacją, w której nie zabrakło Wiadomości Imprezowych). Co tydzień rozmawiamy z aktywnymi Warszawiakami inspirując wszystkich do działania.
aktywacja.piatek@radioaktywne.pl

Zapraszamy do słuchania!
Archiwum wywiadów znajduje się w  serwisie Mixcloud:

Szef Informacyjny: Gabriela Sicińska informacyjny@radioaktywne.pl
Wydawcy:
Maciej Bancerz
Magdalena Chilimoniuk
Klaudia Będkowska
Monika Hodowicz
Aleks Santisteban

Redaktorzy:
Tomasz Junker
Krzysztof Pająk
Łukasz Belka
Kinga Potocka
Wojciech Bień
Aleksander Orłowski
Maciej Chmielewski
Piotr Kesling
Jakub Jarowski
Sylwia Borycka
Gabriela Sicińska
Natalia Góral
Alber Plona
Sebastian Gensina
Robert Sampławski