Artykuł

KTO, GDZIE I KIEDY?

Dzień po dniu, godzina po godzinie – przedstawiamy szczegółowy program najpiękniejszego sierpniowego weekendu.

Rusza również sprzedaż biletów jednodniowych, choć jak tu decydować się na jeden dzień, gdy program tak różnorodny i bogaty?  Wizjonerzy i szaleńcy, punkowi prorocy i szamani elektroniki, przesterowane
gitary i subtelne, akustyczne brzmienia…

Cztery sceny OFF Festivalu od 4 do 6 sierpnia gościć będą wspaniałą, bezkompromisową, odkrywczą muzykę z każdego zakątka świata, z każdej gatunkowej szuflady.
Wszystko usłyszeć i wszystkich zobaczyć, choćby przez chwilę, będzie bardzo trudno, ale dzięki opublikowanym dzisiaj szczegółom programu będziecie mogli dobrze zaplanować sobie ten intensywny weekend.

Jeśli nie możecie zostać z nami od piątku do niedzieli (a właściwie – do poniedziałku), od dzisiaj
możecie kupić bilet na wybrany dzień, w cenie 160 złotych. W dniu koncertu bilet
dostępny będzie w cenie 170 złotych. Karnety na cały festiwal wciąż są w sprzedaży.

Piątek – 4 sierpnia
Scena Główna
15.00 – 15.30 – The Fruitcakes
16.10 – 16.50 – Bitamina
17.40 – 18.30 – Ulrika Spacek
19.40 – 20.40 – Trupa Trupa
21.50 – 22.50 – Shellac
00.00 – 01.20 – Feist
Scena Leśna
15.35 – 16.05 – Guiding Lights
16.55 – 17.35 – Shame
18.35 – 19.35 – The Men
20.45 – 21.45 – Łoskot
22.55 – 23.55 – Beak>
01.25 – 03.00 – The Black Madonna
Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Salk
16.10 – 16.50 – C Duncan
17.40 – 18.30 – Spoiwo
19.40 – 20.40 – IDLES
21.50 – 22.50 – Helado Negro
00.00 – 01.20 – Batushka
Scena Eksperymentalnakurator Michael Gira / Mouth to Mouth
15.35 – 16.05 – Mir + Ter
16.55 – 17.35 – Raphael Rogiński solo
18.35 – 19.35 – Carla Bozulich
20.45 – 21.45 – Michael Gira
22.55 – 23.55 – Hexa gra soundtrack
do „Factory Photographs” Davida Lyncha
01.25 – 03.00 – Anna von Hausswolff

Sobota – 5 sierpnia
Scena Główna
15.00 – 15.30 – Duży Jack
16.10 – 16.50 – Ralph Kaminski
17.40 – 18.30 – Sheer Mag
19.40 – 20.55 – PJ Harvey
22.05 – 23.05 – Mitch & Mitch
00.15 – 01.30 – Talib Kweli live
Scena Leśna
15.35 – 16.05 – Bluszcz
16.55 – 17.35 – Siksa
18.35 – 19.35 – Anna Meredith
21.00 – 22.00 – Wolves In The Throne Room
23.10 – 00.10 – Jessy Lanza
01.20 – 03.00 – Kornél Kovács
Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Wilcze Jagody
16.10 – 16.50 – Kikagaku Moyo
17.40 – 18.30 – Ryley Walker
19.40 – 20.40 – Silver Apples
22.05 – 23.05 – Royal Trux
00.15 – 01.15 – Kwadrofonik i Artur Rojek grają „Symfonię przemysłową Nr 1” Davida Lyncha
Scena Eksperymentalna – Dzień Etno
15.35 – 16.05 – Frele
16.55 – 17.35 – Richard Dawson
18.35 – 19.35 – Noura Mint Seymali
21.00 – 22.00 – Żywizna
23.10 – 00.10 – Janka Nabay & The Bubu Gang
01.20 – 02.20 – Phurpa

Niedziela – 6 sierpnia
Scena Główna
15.00 – 15.30 – New People
16.10 – 16.50 – Bastard Disco
17.45 – 18.45 – Idris Ackamoor & The Pyramids
19.55 – 20.55 – Boris gra „Pink”
22.05 – 23.05 – Conor Oberst
00.15 – 02.50 – Swans
Scena Leśna
15.35 – 16.05 – Kobieta z wydm
16.55 – 17.40 – Circuit des Yeux
18.50 – 19.50 – Made In Poland gra „Martwy kabaret”
21.00 – 22.00 – Thee Oh Sees
23.10 – 00.10 – Pro8l3m
Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Mateusz Franczak
16.10 – 16.50 – L.Stadt
17.45 – 18.45 – Frankie Cosmos
19.55 – 20.55 – Preoccupations
22.05 – 23.05 – Arab Strap
00.15 – 01.15 – Oliver Coates
01.55 – 02.55 – Moor Mother
Scena Eksperymentalna
15.35 – 16.05 – Lor
16.55 – 17.40 – Group A
18.50 – 19.50 – Mapa
21.00 – 22.00 – Wrekmeister Harmonies
23.10 – 00.10 – This Is Not This Heat
Artyści OFF Festival 2017

Anna Meredith / Anna von Hausswolff / Arab Strap / Bastard Disco / Batushka / Beak >  / Bitamina / Bluszcz / Boris / C Duncan / Carla Bozulich / Circuit des yeux / Conor Oberst with band / Duży Jack / Feist / Frankie Cosmos / FreleGuiding Lights / Group A / Helado Negro / Hexa / Idles / Idris Ackamoor & The Pyramids / Janka Nabay & The Bubu Gang / Jessy Lanza / Kikagaku Moyo / Kobieta z wydm / Kornel Kovacs / Kwadrofonik i Artur Rojek / Lor / L.Stadt /Loskot / Made in Poland gra Martwy kabaret / Mapa / Mateusz Franczak / Michael Gira / Mirt +TerMitch&Mitch / Moor Mother / New People / Noura Mint Seymali / Oliver Coates / Phurpa / PJ Harvey / Preoccupations / Pro8l3m / Ralph Kaminski / Raphael Rogiński Richard Dawson / Royal Trux /Ryley Walker / SALK / Shame / Sheer Mag / Shellac / Siksa / Silver Apples / Spoiwo / Swans / Talib Kweli / The Black Madonna / Thee oh sees / The Fruitcakes / The men / This is not this heat / Trupa Trupa / Ulrika Spacek / Wilcze jagodyWolves in the throne room / Wrekmeister Harmonies / Żywizna

Tagi: , ,