Artykuł

17 listopada 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się największe wydarzenie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce – organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu 6. Targi CSR. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych firm, realizujących założenia CSR oraz szansą nawiązania bezpośredniego kontaktu z odpowiedzialnymi pracodawcami. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

FOB_logo

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce organizowane od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

Targi to także szansa na poszerzenie wiedzy na temat CSR (ang. Corporate Social Responsibility), spotkanie praktyków i ekspertów, przedstawicieli firm, które, w większości, realizują programy stażowe czy ambasadorskie. Wydarzenie daje, więc możliwość poznania potencjalnych pracodawców lub partnerów do współpracy. Listę wszystkich wystawców można śledzić na stronie internetowej.

targicsr-slider-800

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najdłużej działającą, już od ponad 15 lat, i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób. Forum to organizacja typu think-and-do-tank, będąca inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR. Inspirujemy biznes, który zmienia świat, i łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes. Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Tagi: , ,