Artykuł

boss monster niezbędnik bohateraPoszukiwacze przygód kontratakują!

Król Artur z dumą dzierżył niezrównany Excalibur, rycerski Roland walczył Durendalem, a wojownicza Xena nie miała sobie równych, gdy chwytała za czakram. Niezłomny bohater i jego zabójcza broń mogą stworzyć niezapomniany duet. Kapitan Hak bez haka? Nigdy! Robin Hood? Zawsze z łukiem i strzałami. Kapitan Ameryka? Tylko z tarczą. Miecze i topory, magiczne pierścienie i kołczany pełne strzał, różdżki i talizmany – bez nich żywot bohaterów bywa krótki…

Już w czerwcu, na imprezie Pixel Heaven (3-5.06.2016, Warszawa), swoją premierę będzie miał „Niezbędnik bohatera”, wyczekiwany przez fanów dodatek do gry „Boss Monster”.

Rozszerzenie „Niezbędnik bohatera” wprowadza do gry karcianej „Boss Monster” nowość − karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów w prawdziwe maszyny do zdobywania poziomów. Pokonaj uzbrojonych po zęby śmiałków, ograb ich z przedmiotów i zdobądź nowe ofensywne zdolności!

Upgrade’uj swoją grę i przenieś ją na wyższy level dzięki dwudziestu kartom przedmiotów, czterem kartom wypasionych komnat oraz dwóm kartom czarów!

Tagi: , ,