Artykuł

W dniach 5 – 7 br. Warszawa stanie się europejską stolicą negocjacji, do której zjadą studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata na Międzynarodowy Turniej Negocjacyjnym – The Warsaw Negotiation Round. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej.


O tytuł Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2017 zawalczy dwanaście trzyosobowych drużyn. Podczas pięciu rund negocjacyjnych rozgrywanych w najbardziej prestiżowych miejscach Warszawy takich jak Senat, Łazienki Królewskie, drużyny będą miały okazję zmierzyć się w symulacjach negocjacyjnych bazujących na rozbudowanych scenariuszach i case studies. W tym roku podczas turnieju zmierzą się ze sobą reprezentacji Francji, Danii, USA, Grecji, Chin, Hong Kongu, Wielkiej Brytanii, Indii oraz Polski.

Wysiłki uczestników zostaną ocenione przez światowej sławy ekspertów negocjacyjnych i biznesowych zaproszonych do Polski w charakterze sędziów turnieju. Zwycięzca może być tylko jeden, a zostanie nim drużyna, która zaprezentuje najlepszy styl negocjacyjny oraz otrzyma najwyższe oceny od ekspertów. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie – negocjacje są specyficzną mieszanką umiejętności miękkich i twardych, na które składa się odpowiednie połączenie nie tylko kreatywności i elokwencji, lecz także racjonalnego i analitycznego myślenia oraz rzetelnej wiedzy. Wszystkiemu dodaje emocji fakt, iż drużyny pochodzą z różnych zakątków świata i ogromnie różnią się pod względem stylu i sposobu negocjacji.

Warsaw Negotiation Round jest jedynym tego typu turniejem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie. Cieszy się on co roku wielkim zainteresowaniem, a same negocjacje są pełne emocji, zaangażowania ze strony uczestników i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Projekt jest również świetną okazją do nawiązania przyjaźni ze studentami z innych krajów oraz zawiązania współpracy z zagranicznymi ekspertami w dziedzinie negocjacji, co skutkuje stałym udoskonalaniem polskiej szkoły negocjacji.
Więcej informacji: www.warsawnegotiationround.com

Tagi: