Artykuł

Już w sobotę 4.03 będziemy mieli przyjemność gościć słynnego polskiego rapera Adama Zielińskiego, znanego szerzej pod pseudonimem Łona, wraz ze swoim best manem i kompozytorem większości utworów Andrzejem Mikoszem, zwanym “Webber”. Razem z zespołem The Pimps, Łona i Webber będą promować swój najnowszy album Nawiasem mówiąc.

Łonę i Webbera, wraz z ich działalnością,  mam przyjemność słuchać już od dłuższego czasu i pierwsza rzecz na którą trzeba zwrócić uwagę, to różnica w podejściu do nowej płyty oraz zmiana nastawienia do swojej twórczości. Autorzy sami zastanawiają się czy nie brakuje im polotu, czy wciąż mają to coś. Oczywiście, mają, ale lata powodują, że to już nie jest to samo spojrzenie , nie jest to ta sama muzyka. Czy zmiana jest na lepsze, gorsze – to trzeba ocenić samemu. Na pewno będzie to powrót w wielkim stylu.

Duetowi będzie towarzyszył zespół The Pimps, który zawsze dba o dobrą aranżację utworów, również dając coś ciekawego od siebie, w ten sposób tworząc unikalność widowiska dzięki połączeniu zespołu, beatu i rapu. Sami artyści promując płytę „Nawiasem mówiąc” na pewno nie zapomną o starych wyjadaczach, którzy chętnie posłuchają czegoś ze starszej twórczości duetu. Zapowiada się niezapomniany wieczór w Proximie.

Koncert Sobota 4.03. 2017, Klub Proxima, ul Żwirki i Wigury 99a, wejście godzina 20.00.
Bilety dostępne na ticketos.pl

Tagi: , , ,