Artykuł

Nominując bizneswoman, menedżerki czy działaczki społeczne z danego regionu Polski, w VIII edycji prestiżowego konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, przyczyniamy się do nagłośnienia regionalnych sukcesów Polek. Znasz kobietę sukcesu? Ty też możesz ją nominować!

unnamed

Konkurs Bizneswoman Roku, organizowany przez Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, niezmiennie od 7 lat, nagradza kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu.

,,Konkurs Bizneswoman Roku to inicjatywa, którą wspieram i cenię od samych jej początków. Z wielką przyjemnością przewodniczę obradom Jury i wysoko cenię możliwość poznania kobiet tak pełnych pasji, odwagi i kreatywności. Jestem dla nich pełna uznania. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w tym konkursie. Stwarza on, bez wątpienia, możliwość promocji nie tylko swojej firmy, ale także budowania marki osobistej’’– przewodnicząca Jury Dr Irena Eris.

Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

Kobiety nagradzane są w siedmiu kategoriach głównych: – Sukces w Korporacji, – Moja Firma przychody – powyżej 4 mln złotych, – Moja Firma przychody – poniżej 4 mln złotych, – Start-up Roku, – Kobieta w Nowych Technologiach, – Pomysł na Start, – Działalność Społeczna. Mają także szansę zdobyć nagrodę specjalną internautów ,,Bizneswoman Publiczności”. Nowa kategoria ,,Pomysł na Start” została stworzona w celu aktywizacji lokalnych biznesów prowadzonych przez kobiety. Uczestniczki konkursu będą miały szanse starać się o dofinansowanie swojego planu biznesowego albo świeżo rozpoczętej działalności gospodarczej.

page1

Do konkursu można przystąpić na dwa sposoby: 1. Zgłaszając się samemu, a co za tym idzie wypełniając odpowiedni formularz znajdujący się na stronie konkursu i przesyłając go na adres konkurs@bizneswomanroku.pl. 2. Poprzez nominację osoby trzeciej, a następnie po otrzymaniu zawiadomienia od organizatora, wypełnienie i przesłanie odpowiedniego formularza na adres konkurs@bizneswomanroku.pl. Jak nominować kandydatkę? Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@bizneswomanroku.pl w treści wskazując imię i nazwisko kandydatki, nazwę firmy i adres email do kandydatki. Można także wypełnić formularz online dostępny na www.bizneswomanroku.pl Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Na zgłoszenia i nominacje czekamy do 30 listopada!

Tagi: , ,