Artykuł

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Dodaj pełen chill nad rzeką, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach. Do tego freakowe aktywności jak balonowa piłka nożna, rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, landkiting, konkurencje sprawnościowe, bieg wąwozami i inne przygody.
I mnóstwo ciekawych ludzi.


To już czwarta edycja festiwalu i w tym roku wystąpią: Hey, Kamil Bednarek, L.U.C i Rebel Babel, Łona i Webber, Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, Gooral, Julia Pietrucha, Ania Rusowicz.

Termin: 6 – 9.07.2017.

Współorganizatorzy Kazimiernikejszyn, to lider Łąki Łan czyli Włodek Dębowski, zwany Paprodziadem, postać malownicza, pozytywna, energetyczna. Plus Michał Niewęgłowski, trener rozwoju osobistego.

Cel KAZIMIERNIKEJSZYN? Festiwal będący połączeniem energetycznego wydarzenia muzycznego, kontaktu z naturą, miksu ciekawych osobowości i bezspinkowej atmosfery. Każda odsłona Kazimiernikejszyn zostawia po sobie jakiś prospołeczny akcent. W tym roku – ZWIERZ SIĘ – spotkania wokół tematyki prozwierzęcej.

Karnety na kazimiernikejszyn.pl!

Tagi: , , , , ,