Artykuł

Najbardziej oczekiwany film dla małych i dużych fanów Batmana – „LEGO® BATMAN: FILM”, zbudowany w całości z kultowych klocków LEGO, wchodzi do kin 9 lutego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, sieć Cinema City od 4 do 9 lutego zaprasza wszystkich na specjalne pokazy przedpremierowe w 33 kinach w 20 miastach w Polsce. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl. 9 lutego specjalna recenzja filmu na antenie ,,Czwartkowej Aktywacji”.


„LEGO®Przygoda”, wprowadzony do kin w 2014 roku pierwszy pełnometrażowy film przygodowy, którego akcja rozgrywa się w świecie LEGO zbudowanym z 15 milionów klocków, był ogromnym sukcesem. Przekroczył granicę 200 milionów dolarów w światowym box office w niecałe dwa tygodnie od premiery. Teraz czas na niesamowitą historię Batmana w świecie LEGO!

Batman z LEGO -samozwańczy przywódca grupy, strażnik porządku, który rozprawia się
z przestępcami pod osłoną nocy, zapalony raper heavymetalowy, najpopularniejszy superbohater, najbogatszy miliarder, najsłynniejszy celebryta, najbardziej pożądany kawaler, najbardziej wysportowany model i najskromniejszy chwalipięta w jednym, staje się gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. W Gotham City szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię, zacząć współpracować z innymi, a może nawet nauczyć się… uśmiechać.

Film został stworzony przez ekipę autorów „LEGO® Przygody”. Za reżyserię odpowiada Chris McKay, a za produkcję Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller i Roy Lee. Scenariusz napisali Seth Grahame-Smith, Jared Stern i John Whittington. Batmanowi swego głosu użyczył Will Arnett („Wojownicze żółwie ninja”), w postać Jokera wcielił się Zach Galifianakis („Muppety: Poza prawem”, trylogia „Kac Vegas”), sierotę Dicka Graysona zagrał Michael Cera („Bogaci bankruci”). Głosu Barbarze Gordon użyczyła Rosario Dawson („Daredevil”), a Alfredowi – Ralph Fiennes (słynna seria o Harrym Potterze).

Specjalnie dla małych i dużych widzów zostaną zorganizowane pokazy przedpremierowe „LEGO® BATMAN: FILM”, które odbędą się w dniach 4-9 lutego w 33 kinach Cinema City w 20 miastach.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Tagi: , ,