Artykuł

Jesteś pasjonatem sportu, który chciałby wiedzieć więcej o biznesowej stronie wydarzeń sportowych? Interesuje Cię, jak wygląda praca przy organizacji najważniejszych sportowych imprez? A może po prostu chcesz poznać znane osoby ze świata sportu, które podzielą się swoimi zawodowymi doświadczeniami? Wszystko to będzie możliwe podczas XII edycji Dni Biznesu w Sporcie, która odbędzie się w dniach 6-8 grudnia 2016 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 dbws_ulotka_-1

Dni Biznesu w Sporcie to największa studencka konferencja w Polsce poświęcona biznesowym aspektom sportu, tj. prawnym, finansowym, marketingowym czy organizacyjnym. Zapraszając ekspertów z różnych dziedzin organizatorzy dają studentom (i nie tylko) możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie. Organizowanie tego typu konferencji jest inwestycją w młodych ludzi, którzy za kilka lat będą profesjonalizować polski sport.

Podczas tegorocznej edycji konferencji również nie zabraknie ciekawych osób i tematów:
Komentatora sportowego Mateusza Borka, dziennikarza sportowego i redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego” Michała Pola, byłych selekcjonerów reprezentacji Polski Stefana Majewskiego i Jerzego Engela (obecnego prezesa Polonii Warszawa), a także specjalistów od kreowania wizerunku sportowców z firmy Arskom Personal czy specjalistów z firmy Red8Digital odpowiedzialnych między innymi za kampanię #12zawodnik Banku Zachodniego WBK. Oraz wielu innych prelegentów.

Konferencja ma charakter bezpłatny. Wstęp na wykłady jest wolny, natomiast na warsztaty będą prowadzone zapisy ze względu na limitowaną liczbę miejsc.

Rozmowa z organizatorami Dni Biznesu w Sporcie z Wtorkowej Aktywacji:

Więcej szczegółów na temat konferencji można znaleźć na fanpage’u wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/DniBiznesuwSporcie.

 

Tagi: ,