Artykuł

W dniach 9 i 10 marca w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędzie się największa i najstarsza konferencja poświęcona logistyce. Uczestnicy 15. Forum Młodej Logistyki oraz Targów Pracy będą mieli okazję nie tylko posłuchać ekspertów z branży, ale również wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych.

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające przy Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej zaprasza do wzięcia udziału w największym studenckim projekcie, który dedykowany jest branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka).

15. Forum Młodej Logistyki to kolejna edycja konferencji, rozpoznawalnej przez przedstawicieli czołowych firm logistycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Podczas dwóch dni specjaliści i studenci porównują teorię z praktyką oraz wymieniają się wiedzą i doświadczeniem. Ponadto uczestnicy konkursu mają świetną okazję,
aby wykazać się swoją wiedzą przed Kapitułą Ekspertów, która ocenia ich rozwiązania.

Konferencja jest powiązana z Targami Pracy, które odbędą się 9 marca 2017 r. w Dużej Auli Gmachu Politechniki Warszawskiej. Podczas targów pracodawcy mogą jednego dnia przeprowadzić dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych z młodymi i ambitnymi ludźmi, poszukującymi pracy i wykazującymi chęci kształcenia oraz samodoskonalenia.

W poprzednich latach FML zyskało opinię wydarzenie, które gromadząci studentów i przedstawicieli branży TSL z całej Polski. 15. FML to możliwość wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce., a ich zmaganiom przyglądać się będzie Kapituła Ekspertów, w której zasiądą przedstawiciele wiodących firm logistycznych.

Tematy konkursu, formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów znajdziecie pod poniższymi linkami:

http://www.targi.skls.waw.pl/

https://www.facebook.com/pwsklshttps://www.instagram.com/skls_pw/

https://www.facebook.com/pwskls

Tagi: , , , , ,