Artykuł

Nasze RAdio jest o rok starsze> #12UrodzinyRA zrobimy na miarę osiemnastki! Zapraszamy Was, na świetne koncerty w Klub Mechanik i wspólnej zabawy.

15349615_1378324522177956_1798515367846128823_n

Zagrają:
➡ Max Bravura
Inicjator i frontman zespołu to śląski wokalista i songwriter, Maciek Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters.
Max Bravura powstał jako solowy eksperyment muzyczny i w ciągu trzech lat ewoluował w różnych składach i podejściach. Teraz to grupa pełna charakterów i pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem Talagą, Radkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim.
Zespół wydał w maju br. – EPkę „How Bravura”

max-bravura-fot-kasia-siewko
➡ RYBY
Zespół Ryby to Nela Gzowska (poza Rybami gra także z zespołem Kobiety), Janek Małkowski (Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i wiele projektów improwizatorskich), Dominik Mokrzewski (Biegli, Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i podobnie jak Janek żywo uczestniczy w warszawskiej scenie muzyki improwizowanej) i Grzesiek Uzdański (autor strony „Nowe wiersze sławnych poetów” i książki „Wakacje”; śpiewał w zespole Przepraszam).
Grają piosenki o nieudanych spotkaniach po latach z przyjaciółmi, wilkach, miłości, śniegu, związku, harcerzach, wakacjach w Przasnyszu, o tym, że inni mają gorzej i o Polsce. Ich muzyka to rock z elementami psychodelii, punka i improwizacji.
W 2016 roku nakładem wydawnictwa Thin Man Records ukazał się ich debiutancki album ,,Kenia”.

ryby-fot-martyna-gart
➡ Hollow Quartet
Warszawska pięcioosobowa formacja tworzy wyjątkowe połączenie folkowej i rockowej muzyki oraz niebanalnych tekstów. W marcu 2016 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Chodź ze mną”. Hollow Quartet to przede wszystkim żywiołowe koncerty, które zostały również docenione na licznych przeglądach i festiwalach. Zespół dotarł do półfinału X edycji Must Be The Music oraz do finału ogólnopolskiego konkursu Stage4YOU w 2016 roku. Zwyciężył Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie, Konkurs ‘Sztuka Idei’ 2014 oraz Unikatowy Festiwal Offowy. Zespół uczestniczył również w projekcie Sofar Sound Warsaw, dając akustyczny koncert w mieszkaniu, przy kameralnym gronie widzów.

hollow-quartet-fot-andrzejrobizdjecia
Otwarcie: 18:00
Bilety: 10 zł*
w dniu koncertu 15 zł
*Rezerwacji tańszych biletów przed koncertem można dokonać mailowo na adres: redakcja@radioaktywne.pl
Partnerzy wydarzenia:
SSPW – Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej
Klub Mechanik

Tagi: , , ,